Hilly Cat - WORLDWIDE EXPRESS SHIPPING

Vítá Vás HillyCat s.r.o.

messenger

O nás 

HillyCat je rychle rostoucí a úspěšná společnost s širokou flexibilitou řešení jež nabízí svým spokojeným klientům. Prvotním motivem založení společnosti bylo přinést zákazníkům okamžitou pomoc při řešení jejich časové tísně zajištěním komplexních transportních řešení. Symbolický základní kámen byl položen roku 2007 a od té doby se naší společnosti daří očekávání zákazníků trvale překračovat. Společnost samotná proto zaznamenává trvalý nárůst spokojených zákazníků a ráda tak na sebe přebírá vyšší odpovědnost v poskytovaných unikátních řešení zákazníkům na míru.

 

Proč právě HillyCat?

Plnění slibů a závazků

K požadavkům zákazníka přistupujeme na základě pravidel fair-play. Neslibujeme, co není možno a na případná rizika vždy včas upozorníme. Jsme si plně vědomi faktu, že diskuze možných rizik způsobených například rozdílností servisů v odlišných světových destinacích pomůže předejít zbytečným nepříjemnostem oběma partnerským stranám.

Seriózní a individuální přístup

Společnost HillyCat se chová ke každému zákazníkovi tak, jako by byl pouze jeden jediný. Zákazníkům to dává jistotu, že jejich požadavky jsou brány v úvahu naprosto vážně a naše osobní asistence při řešení jejich požadavků je pro nás samozřejmostí. Jelikož se považujeme ve svém oboru za profesionální konzultanty jednotlivých variant logistických procesů šitých doslova na míru, jsme svým klientům schopni nalézt nejen nejvhodnější řešení, ale přinést rovněž úspory dané optimalizací celého procesu.

Tradice, odpovědnost a spolehlivost

Protože máme bohatou zkušenost z realizovaných přeprav i souvisejících služeb a naše zkušenosti kombinují veškeré možnosti transportních i dodatkových řešení, máme v podvědomí veřejnosti a u svých zákazníků pozici tradičního a spolehlivého partnera s vysokou mírou spolehlivosti.

Zajímavé finanční podmínky

Každý v dnešní době hledí na úspory a náš přístup ke klientům není v tomto směru jiný. Naší pozici v tomto případě chápeme jako vzájemnou diskuzi o optimalizaci poměru ceny a výkonu, s cílem vytvořit dlouhodobý a kvalitní partnerský svazek. Díky velikosti našeho byznysu a celkové kupní síle, máme možnost nabídnout klientům takové podmínky, které ostatní poskytovatelé podobných služeb nejsou v běžných podmínkách logistického trhu schopni nabídnout.

U nás získáte vždy něco navíc

Díky naší pružnosti a zkušenostem jsme schopni zákazníky mile překvapit řešením, které může být skutečně unikátní a navíc s malým překvapením k tomu.

  

Naše hodnoty a cíle

Spokojenost zákazníka

V pojetí našeho obchodu považujeme tuto hodnotu za zásadní a pro nás zcela samozřejmý cíl. Právě na základě spokojenosti zákazníka roste vzájemná důvěra mezi oběma partnery a spokojenost samotná je velmi střeženým faktorem oboustranného obchodního úspěchu. Jakékoliv připomínky zákazníků jsou ihned s důvěrou a bez odkladu řešeny.

Kvalitní servis

To, že dojde k doručení či vyzvednutí zásilky, se dnes očekává a považuje za zcela samozřejmé. Dost často se při výběru přepravního partnera hledí pouze na úspory, ovšem zákazník rychle sám zjistí, jaký servis se za mnohdy zajímavou cenou skrývá. Otázku kvalitního servisu proto považujeme za klíčový prostředek k naplnění spokojenosti zákazníka.

Partnerství a stabilita

Mnoho firem v minulosti vzniklo a dnes již neexistuje. Náš cíl je zcela opačný - právě na vybudovaném pevném spojení stabilního partnerství realizujeme ty nejlepší služby vedoucí ke spokojenosti klientů samotných.

Foxlea Designtvorba www stránek Foxlea Design & HillyCat © 2009